Kulüpler Listesi

İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
 
2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FAAL KULÜP LİSTESİ

1. İdealist Kadınlar Kulübü
Danışman: Öğr. Gör. Parvana SAFAROVA
Kurucu Başkan: Beyzanur NAZİK


2. Bilişim Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Cengiz SERTKAYA
Kurucu Başkan: Yusuf UĞURLU


3. Mesleğini Tanı Kulübü 
Danışman: Öğr. Gör. Belkıs ÖNEL
Kurucu Başkan: Jiyan ÖZDÜŞTÜ
 

4. Gençlik ve Spor Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Gör. Kerem KILDIOĞLU
Kurucu Başkan: Enes KILIÇ


5. Atatürkçü Düşünce Kulübü
Danışman: Prof. Dr. Sait YILMAZ
Kurucu Başkan: Erdinç AKTAŞ
 

6. Çevre ve Hayvanları Koruma Kulübü
Danışman: Öğr. Gör. Rahşan İpek ÇAVUŞOĞLU
Kurucu Başkan: Polat BOZKURT
 

7. Gezginler Kulübü
Danışman: Öğr. Gör. Mustafa Serhat DURMUŞ
Kurucu Başkan: Mahmut DURMUŞ


8. Genç Düşünce Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Kurucu Başkan: Münevver AVŞİN
 

9. Enstrüman Sevdalıları 
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Kerem KILDIOĞLU
Kurucu Başkan: Emre KARAGÜLMEZ


10. İşletme ve Girişimcilik Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Ekrem Erdinç GÜLBAŞ
Kurucu Başkan: Abdullah Emre BALCI

 
11. Haçiko Hayvan Hakları Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Kurucu Başkan: Mert ŞENTÜRK


12. Bağımlılıkla Mücadele Kulübü
Danışman: Prof. Dr. Ulvi AVCIATA
Kurucu Başkan: Kenan BASUT


13. Genç Tema Kulübü
Danışman: Prof. Dr. Salih Yaşar ÖZDEN
Kurucu Başkan: Rüveyda Nur ÖZBEK


14. İyilik Adına Kulübü
Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Mensure Evren Çelik SÜTİÇER
Kurucu Başkan: Ayşenur ÖZSOBACI


15. Halk Oyunları Kulübü
Danışman: Öğr. Görevlisi Gülfer YILDIZ
Kurucu Başkan: M. Süleyman ŞAHİN


16. Keşif ve Macera Kulübü: 
Danışman : Arş. Gör. Şule Nur GÖKTAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı: Hacı Bayram ECE


17. Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı: Ayça YENİGÜN


18. Tiyatro Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Parvana SEFEROVA
Yönetim Kurulu Başkanı: Seray TÖĞÜL


19. Türk Dünyası Araştırmaları Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Şevki TOKER
Yönetim Kurulu Başkanı: Burcu DAYI


20. Genç Girişimciler Kulübü: 
Danışman :  Prof. Dr. Özlem Arzu AZER
Yönetim Kurulu Başkanı: Yunus AVCI


21. Yapı Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Çağrı UYSAL
Yönetim Kurulu Başkanı: Şakir YILMAZ


22. Erasmus Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Meltem ÖZEL
Yönetim Kurulu Başkanı: Sebahat Bilge YARAMANCI


23. Dans Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı: Uygar KARADENİZ


24. Psikoloji Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Gökhan TEKİN
Yönetim Kurulu Başkanı: Faruk KILINÇ


25. İbn-i Sina Sağlık Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı: Sümeyye İBRAHİMOĞLU


26. Atatürk ve Milliyetçilik Kulübü: 
Danışman : Öğr. Gör. Hatice ÇELİKKANAT
Yönetim Kurulu Başkanı: Murat ÇELİK


27. Yarını Aydınlat Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Hakan KANTARÇI 
Yönetim Kurulu Başkanı: Esra SÖNMEZ


28. Bilimsel ve Sosyal Araştırmalar Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Mensure Evren ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı: Tuğçe ÜNALMIŞ


29.  Sivil Havacılık Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Gülaçtı ŞEN
Yönetim Kurulu Başkanı: Tuana  SARIGÖZ


30. Düşünce ve Sosyal Bilimler Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Necmettin AKSOY
Yönetim Kurulu Başkanı: Edanur POLATLAR


31. İESU Lojistik ve Pazarlama Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Haluk R. CEZAYİRLİOĞLU 
Yönetim Kurulu Başkanı: Ahmet TANÇ


32. İESU Robot Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Kaan BÜYÜKATAK
Yönetim Kurulu Başkanı: Emre Cengiz KOCASARI


33. Lösev Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Mensure Evren Çelik SÜTİÇER
Yönetim Kurulu Başkanı: Emirhan DİREKÇİ


34. Business World Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Mesut ÖZTIRAK
Yönetim Kurulu Başkanı: Tunahan ÇEÇEN


35. ÜNİTS Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Ramazan SANLAV
Yönetim Kurulu Başkanı: Tarık ÇAKICI


36. İESU İletişim Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Gökhan TEKİN
Yönetim Kurulu Başkanı: Kadircan SALMAN


37. İESU Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü: 
Danışman : Arş. Görevlisi Şeyda YILDIZ
Yönetim Kurulu Başkanı: Emre SEVİNÇ


38. Okçuluk Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Ramazan SANLAV
Yönetim Kurulu Başkanı: Yunus YILMAZ


39. Mutfak Sanatları Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Sultan YÜKSEKKAYA
Yönetim Kurulu Başkanı: Serhat DÜMEN


40. Ultraslan-Uni Esenyurt Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Büşra Hancı KURT
Yönetim Kurulu Başkanı: Mehmet Emre KÖSE


41. Sosyal Hizmet Kulübü: 
Danışman : Öğr. Görevlisi Şener KAYA
Yönetim Kurulu Başkanı: Emre KANTARKAYA


42. Kızılay Kulübü: 
Danışman : Dr. Öğr. Üyesi Muhsin ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı: Yunus ER