Meslek Yüksekokulu

 
Sevgili Öğrenciler,
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Meslek  Yüksekokulu 2014 – 2015 eğitim ve öğretim yılında  eğitime başlamıştır. Yüksekokulumuz konusuyla ilgili her türlü akademik ve teknik altyapı hazırlıklarını tamamlayarak siz değerli öğrencilerimizi karşılayacak olmanın heyecan ve gururunu yaşamaktadır. Yüksekokulumuzun temel amaçlarından en önemlisi, ülkemizin sanayi , ticaret ve hizmet sektörlerinde çalışacak yüksek sorumluluk duygusu ve etik değerlere sahip, donanımlı, araştırıcı, uygulama deneyim ve becerisi yüksek, bilgi teknolojilerini iyi kullanan, işyerinde farklılık oluşturabilen “mesleki ve teknik” alanda meslek elemanı yetiştirmektir
 
Yaşadığımız  küreselleşme ve bilgi çağında gerek işletmeler  ve gerekse çalışan ve yöneticiler  açısından hızlı bir  değişim ortamında rekabet edebilmek için yenilik, esneklik, kalite ve hız önemli hale gelmiştir. Özenle ve  dikkatle  oluşturulan, yüksek bilgi ve deneyime sahip seçkin ve profesyonel akademik kadromuz sizlere bu nitelikleri kazandırma anlayışı içinde en üst düzeyde eğitim ve öğretim hizmeti sunacak olmanın haklı gurur ve heyecanını yaşamaktadır.
 
Yüksekokulumuzda Grafik Tasarımı , Bilgisayar Programcılığı, İşletme Yönetimi, Lojistik, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Radyo ve Televizyon Programcılığı, İş Sağlığı ve Güvenliği, Aşçılık, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programları yer almaktadır. Programlarımızda %50, %75 ve %100 burs olanaklarımız bulunmaktadır. Yüksekokulumuz programlarında alanlarıyla ilgili etkili ve çağdaş bir eğitim vermek üzere sizleri içtenlikle beklemekteyiz.
 

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü